Wydawnictwo Edukacyjne Kapelusz z Kwiatami to firma, która powstała kilka lat temu, by służyć osobom związanym z edukacją, między innymi: nauczycielom, rodzicom, pedagogom, terapeutom.

Publikacje, które ukazują się w Wydawnictwie Edukacyjnym Kapelusz z Kwiatami dotyczą najnowszych rozwiązań edukacyjnych. Są to książki i materiały edukacyjne, które wspomagają nauczanie i uczenie się. Dotyczą wszystkich odbiorców edukacji, również tych, którzy mają specjalne potrzeby edukacyjne.

Wydawnictwo wspiera nauczycieli, którzy chcą rozwijać i doskonalić swój warsztat pracy także w czasie awansu zawodowego, dlatego też podejmuje się patronatu nad różnymi działaniami o zasięgu ogólnopolskim. „Z kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji” to jeden z ciekawszych projektów realizowanych w szkołach i przedszkolach pod patronatem Wydawnictwa Edukacyjnego Kapelusz z Kwiatami.

Inso to nowoczesna aplikacja do zarządzania przedszkolami i żłobkami. Dostarcza kompleksowe rozwiązania dopasowane do potrzeb placówek niepublicznych, publicznych oraz samorządowych. Z systemu korzysta już ponad 1000 dyrektorów z całej Polski.

Aplikacja Inso zawiera Inteligentny Dziennik Elektroniczny zgodny z wymogami MEiN, automatycznie generowane rozliczenia z jednoczesną obsługą faktur i płatnościami online oraz moduł dwukierunkowej komunikacji placówki z rodzicami. Dzięki aplikacji można efektywnie zarządzać kadrą oraz prowadzić elektroniczną rekrutację dzieci. Dodatkowo istnieje możliwość montażu urządzeń do kontroli dostępu oraz ewidencji czasu pobytu dzieci i kadry w placówce.

Ponadto Inso oferuje narzędzia wspierające dyrektorów w zakresie merytorycznym. Menadżer Pedagogiczny to zbiór wzorów pism, dokumentów i wniosków zgodnych z prawem oświatowym, a przede wszystkim na bieżąco aktualizowanych. To również kalendarz dyrektora oraz baza szkoleń przeprowadzanych przez ekspertów.

Polityka prywatności

Regulamin

Pin It on Pinterest