„Jak uczyć się skutecznie, jak skutecznie nauczać? Wstęp do technik nauki”. To program szkoleniowy dla nauczycieli, którzy chcą poprawić swoją umiejętność zapamiętywania, pobudzić kreatywność, stać się efektywniejszym nauczycielem, ekspertem. To program dla osób, które chcą prowadzić ciekawsze zajęcia, szybko się do nich przygotowywać, wprowadzać swoje metody nauczania po to, by ich uczniowie osiągali rewelacyjne wyniki w nauce.
W ramach IV edycji Strefy Rozwoju Nauczyciela poprowadziła cykl spotkań na temat komunikacji „Skuteczna komunikacja – droga do porozumienia”
W ramach Strefy Rozwoju Nauczyciela poprowadziła cykl spotkań ” Awatary w edukacji” oraz program z wykorzystania narzędzi google.
Cykl spotkań „O mądrym i skutecznym wsparciu ucznia z autyzmem”.
Inspirowała nas i uczyła, jak tworzyć proste rysunki, które można wykorzystać na lekcjach, kolorowe notatki, które łatwiej będą zapadać w pamięć Twoją i Twoich uczniów. Pokazywała, że rysowanie nie jest takie trudne. W V edycji Strefy Rozwoju Nauczyciela, w ramach programu "Canva od podstaw", przybliżała podstawowe funkcje Canvy.
Spotkania w ramach cyklu 'Apki w łapki” Były to spotkania warsztatowe z przykładami zastosowania różnych aplikacji oraz instrukcjami od A do Z , między innymi takie aplikacje, jak: Wordwall, Learning Apps, Quizlet, Quizizz, Liveworksheet, Baamboozle.
Program szkoleniowy „Geniallne wakacje”. Były to spotkania w ramach ktorych Strefowiczki poznały to narzedzie od podstawowych funkcji poprzez animacje, prezentacje, edycję szablonów po gry i zabawy aktywizujące uczniów. W V edycji Strefy rozwoju Nauczyciela poprowadziła cykl spotkań "Odwrócone lekcje z Edpuzzle!". Był to cykl webinarów podczas których uczestnicy zgłębiali tajniki wspaniałej platformy Edpuzzle. Program Sposób na projekt edukacyjny.
W Strefie Rozwoju Nauczyciela przeprowadziła cykl spotkań dotyczących odporności psychicznej dzieci oraz podpowiadała, jak prowadzić trening czytania z dziećmi w różnym wieku. W V edycji Strefy Rozwoju Nauczyciela poprowadziła cykl spotkań "Elementy TUS jako profilaktyka zachowań niepożądanych."