Witaj w Strefie Rozwoju Nauczyciela.
Stworzyłam to miejsce po to, by doskonalić Twoje umiejętności zawodowe i osobiste, Nauczycielu.
Dla kogo jest Strefa Rozwoju Nauczyciela?
Strefa Rozwoju Nauczyciela to platforma szkoleniowa dla nauczycielek i nauczycieli, którzy chcą doskonalić swój warsztat pracy, wiedzę teoretyczną przełożyć na dobre praktyki w ramach działań edukacyjnych, opiekuńczych czy wychowawczych.
To miejsce dla nauczycielek i nauczycieli, którzy rozwijają swój warsztat pracy w trakcie trwania awansu zawodowego.
To miejsce dla nauczycielek i nauczycieli, którzy przygotowują się do spotkania z komisją egzaminacyjną czy kwalifikacyjną,
To miejsce dla nauczycieli którzy rozpoczęli nową ścieżkę awansu zawodowego,
To miejsce dla „młodych stażem dyrektorskim” nauczycielek i nauczycieli, podejmujących trud kierowania placówką oświatową.
Strefa Rozwoju Nauczyciela to miejsce, w którym znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz w odpowiedni sposób przygotujesz się do spotkania z komisją kwalifikacyjną czy egzaminacyjną, jeśli w tym roku kończysz staż.
To miejsce, w którym wezmę Cię za rękę i przeprowadzę przez wiele nauczycielskich ścieżek rozwoju zawodowego i osobistego.
Uwierz mi, dzięki wiedzy zgromadzonej tylko w webinarowych spotkaniach, jesteś w stanie wdrożyć wiele dobrych praktyk w swojej szkole/przedszkolu/placówce.
Co czeka na Ciebie w Strefie Rozwoju Nauczyciela
- Dostęp do 79 spotkań webinarowych, przeprowadzonych przez Anetę Szostak- Sulewską oraz gości, podzielonych na bloki tematyczne.
- Awans zawodowy nauczyciela.
- Specjalne potrzeby edukacyjne.
- Narzedzia multimedialne.
- Warsztat pracy nauczyciela.
- Funkcjonowanie szkoły/placówki/ przedszkola.
Dlaczego powstała Strefa Rozwoju Nauczyciela?
Otrzymywałam ( i otrzymuję) od Was w najgorętszym okresie (marzec–wrzesień) tysiące wiadomości z pytaniami:
Jak………………? Kiedy…………………………………..? Co wpisać………………………..? Jak bez lęku iść do pracy…………? Które rozporządzenie przeczytać…..? Jak to jest z tymi aktami prawnymi…………? Jak zaprezentować dorobek…..? Jak przygotować prezentację….? Jak walczyć ze stresem…………………….?Jak się nie bać wystąpień publicznych…..? Czy zaopiekujesz się mną w czasie stażu…?
Moją odpowiedzią na te pytania jest moja codzienna praca dla Was.
Otrzymuję też setki pytań:
Który webinar wybrać ? Gdzie znajdę liva ………….? Kiedyś mówiła Pani o……., gdzie to jest…..?
I tu pojawił się pomysł zebrania w jednym miejscu i udzielenia nauczycielom dostępu na bazie abonamentu do materiałów ze spotkań webinarowych. Warunkiem udziału w Strefie Rozwoju Nauczyciela jest wybór i opłacenie abonamentu na trzy/sześć/dwanaście miesięcy, by w jednym miejscu móc korzystać z dostępnych webinarów, rozwijać się pod moimi skrzydłami a także uczestniczyć w ciekawych programach realizowanych przez zaproszonych gości.
Fantastyczny pomysł, prawda?
Zobacz jakie programy przeprowadziliśmy w Strefie Rozwoju Nauczyciela!
Po wejściu do Strefy Rozwoju Nauczyciela otrzymujesz dostęp do wcześniej przeprowadzonych programów.
Oliwia Nowicka
Inspirowała nas i uczyła, jak tworzyć proste rysunki, które można wykorzystać na lekcjach, kolorowe notatki, które łatwiej będą zapadać w pamięć Twoją i Twoich uczniów. Pokazywała, że rysowanie nie jest takie trudne. W V edycji Strefy Rozwoju Nauczyciela, w ramach programu "Canva od podstaw", przybliżała podstawowe funkcje Canvy.
Aneta Matyjaszek
Justyna Zaryczańska
Program szkoleniowy „Geniallne wakacje”. Były to spotkania w ramach ktorych Strefowiczki poznały to narzedzie od podstawowych funkcji poprzez animacje, prezentacje, edycję szablonów po gry i zabawy aktywizujące uczniów. W V edycji Strefy rozwoju Nauczyciela poprowadziła cykl spotkań "Odwrócone lekcje z Edpuzzle!". Był to cykl webinarów podczas których uczestnicy zgłębiali tajniki wspaniałej platformy Edpuzzle. Program Sposób na projekt edukacyjny.
Dorota Lubas
W Strefie Rozwoju Nauczyciela przeprowadziła cykl spotkań dotyczących odporności psychicznej dzieci oraz podpowiadała, jak prowadzić trening czytania z dziećmi w różnym wieku. W V edycji Strefy Rozwoju Nauczyciela poprowadziła cykl spotkań "Elementy TUS jako profilaktyka zachowań niepożądanych."
Maria Dąbrowska -Jędral
Cykl spotkań „O mądrym i skutecznym wsparciu ucznia z autyzmem”.
Monika Wrona
„Jak uczyć się skutecznie, jak skutecznie nauczać? Wstęp do technik nauki”. To program szkoleniowy dla nauczycieli, którzy chcą poprawić swoją umiejętność zapamiętywania, pobudzić kreatywność, stać się efektywniejszym nauczycielem, ekspertem. To program dla osób, które chcą prowadzić ciekawsze zajęcia, szybko się do nich przygotowywać, wprowadzać swoje metody nauczania po to, by ich uczniowie osiągali rewelacyjne wyniki w nauce.
Klaudia Rogalska
W ramach Strefy Rozwoju Nauczyciela poprowadziła cykl spotkań ” Awatary w edukacji” oraz program z wykorzystania narzędzi google.
Katarzyna Drausal
Spotkania w ramach cyklu 'Apki w łapki” Były to spotkania warsztatowe z przykładami zastosowania różnych aplikacji oraz instrukcjami od A do Z , między innymi takie aplikacje, jak: Wordwall, Learning Apps, Quizlet, Quizizz, Liveworksheet, Baamboozle.
Anna Zawierucha
Olga Woj
Marcelina Wnęk
W ramach IV edycji Strefy Rozwoju Nauczyciela poprowadziła cykl spotkań na temat komunikacji „Skuteczna komunikacja – droga do porozumienia”
W ramach opłaty abonamentowej otrzymujesz też dostęp do kursu
„O prawie oświatowym z pasją i zaangażowaniem.”
W zasobach kursu ponad 4 godziny nagrań, opracowane szczegółowo materiały pdf aktualizowane, przydatne przy przygotowywaniu się do spotkań z komisją kwalifikacyjną czy egzaminacyjną.
Kurs o prawie oświatowym z pasją i zaangażowaniem a w nim:
1. Tytułem wstępu
2. Źródła prawa
4. Kierowanie szkołą
5. Organizacja pracy szkoły
6. Nauczyciel jako pracownik szkoły
7. Ocena pracy nauczyciela a ocena dorobku zawodowego
8. Wewnatrzszkolne akty prawne
9. Awans zawodowy nauczycieli- jak przebiega w okresie przejsciowym
10. Awans zawodowy nauczycieli- zadania mentora i opiekuna stażu
11. Awans zawodowy nauczycieli- jak się poruszać w systemie aktów prawnych
12. Zadania i obowiązki dyrektora
13. Bonusy
Strefa Rozwoju Nauczyciela – miejsce stworzone z myślą o nieustannym doskonaleniu nauczycieli.
W XIII edycji Strefy Rozwoju Nauczyciela będziemy skupiały się na zakończeniu stażu i przygotowaniu do spotkania z komisją kwalifikacyjną lub egzaminacyjną.
Ze względu na różnorodność okresu przejściowego, to także czas na pokierowanie i wsparcie tych, którzy podążają nową ścieżką awansu w przepracowaniu.
I tym usystematyzowaniem oraz wsparciem osób, które rozpoczęły przygodę z awansem również w XIII edycji Strefy się zajmiemy.
Dla kogo jest strefa?
Dla nauczycieli w trakcie trwania awansu zawodowego.
Dla nauczycieli przygotowujących się do spotkań z komisjami – kwalifikacyjną lub egzaminacyjną.
Dla kadry kierowniczej oświaty, zwłaszcza dla młodych stażem dyrektorów szkół/przedszkoli/placówek.
Dla nauczycieli, pedagogów, wychowawców chcących doskonalić swój warsztat pracy.
Dla pasjonatów edukacji stawiających pierwsze kroki w biznesie edukacyjnym. Ode mnie możesz się bardzo dużo nauczyć. Mam za sobą kilka lat doświadczeń w prowadzeniu działalności gospodarczej ukierunkowanej na szkolenia.
Kolejna możliwość dołączenia do Strefy Rozwoju Nauczyciela pojawi się dopiero na początku czerwca 2024 roku.
Nie czekaj na ostatnią chwilę, dołącz do nas już dziś, by systematycznie ugruntowywać swoją wiedzę.
Dostępne pakiety
Jedna opłata – dostęp do ponad 79 nagrań ze spotkań webinarowych przygotowanych przez Anetę Szostak-Sulewską o różnej tematyce w obszarach prawa oświatowego, awansu zawodowego, specjalnych potrzeb edukacyjnych i multimediów.
Spokój, jasność przekazu, porządek informacyjny, stała opieka mentora, jeszcze większy kontakt ze mną.
Otrzymujesz:
– dostęp do wszystkich webinarów,
– dostęp do webinarów na żywo,
– dostęp do kursu „O prawie oświatowym z pasją i zaangażowaniem”,
– dostęp do grupy na Fb,
– dostęp do artykułów tylko dla Strefowiczek,
– dostęp do materiałów dodatkowych.
Opłata dotyczy okresu próbnego- 3 dni. Dostęp do opisanych powyżej materiałów po okresie próbnym, na okres miesiąca za 99 zł miesięcznie.
Otrzymujesz:
– dostęp do wszystkich webinarów,
– dostęp do webinarów na żywo,
– dostęp do kursu „O prawie oświatowym z pasją i zaangażowaniem”,
– dostęp do grupy na Fb,
– dostęp do artykułów tylko dla Strefowiczek,
– dostęp do materiałów dodatkowych.
Otrzymujesz:
– dostęp do wszystkich webinarów,
– dostęp do webinarów na żywo,
– dostęp do kursu „O prawie oświatowym z pasją i zaangażowaniem”,
– dostęp do grupy na Fb,
– dostęp do artykułów tylko dla Strefowiczek,
– dostęp do materiałów dodatkowych.
W XII edycji Strefy Rozwoju nauczyciela program strefowy poprowadzi
Aneta Szostak-Sulewska Pomsyłodawczyni i prowadząca #awansTv. Z wykształcenia oligofrenopedagog, czyli taki pedagog do zadań specjalnych. Przez wiele lat pełniła funkcję dyrektora placówki oświatowej. Uwielbia doskonalić swój warsztat pracy, zafascynowana nowymi możliwosciami technicznymi oraz sztuczną inteligencją wykorzystywaną nie tylko w edukacji.
Strefa Rozwoju Nauczyciela to miejsce dla Ciebie.
Dołącz do Strefy Rozwoju Nauczyciela.
Przystępując do XIII edycji strefy rozwoju Nauczyciela otrzymujesz dostęp do materiałów z Pierwszej i drugiej edukacyjnej Konferencji strefy rozwoju nauczyciela
Rekomendacje
Kto za tym projektem stoi?
Czyli teraz czas na „Przedstaw się Aneto”
Nazywam się Aneta Szostak–Sulewska. Jestem pomysłodawczynią i prowadzącą Ogólnopolską Telewizję dla Nauczycieli w Awansie #awansTv, która ma już ponad 200 odcinków i którą tworzyłam od podstaw.
Prowadzę blog tematyczny dla nauczycieli i rodziców anetaszostak.pl.
Jestem autorką licznych kursów i webinarów online o tematyce związanej z awansem i rozwojem zawodowym.
Przygotowałam i z sukcesem przeprowadziłam kilka kursów/ wyzwań, z których wiedzę, inspirację i motywację do zmian czerpały setki nauczycieli. Nasze flagowe szkolenie dla nauczycieli w trakcie trwania stażu „Nauczycielu, nie taki awans straszny, jak go malują”, program rozwoju osobistego i zawodowego „Stawiam na rozwój” oraz cykl szkoleniowy dotyczący narzędzi multimedialnych „Nauczycielu w 2020 pracuj zdalnie” czy pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Przeprowadziłam ponad 60 spotkań webinarowych dotyczących tematyki związanej z awansem zawodowym nauczycieli, pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych czy dobrymi praktykami szkolnymi.
Jestem też pomysłodawczynią i właścicielką Wydawnictwa Edukacyjnego Kapelusz z Kwiatami.
Z wykształcenia jestem oligofrenopedagogiem, czyli takim pedagogiem do zadań specjalnych. Przez wiele lat pełniłam funkcję dyrektora placówki oświatowej, przez rok funkcję dziekana. Jestem trenerem, szkoleniowcem w obszarach dotyczących rozwoju zawodowego i osobistego nauczycieli.
XIII edycja Strefy Rozwoju Nauczyciela to w dalszym ciągu ogromne wyzwanie organizacyjne, ze względu na różnorodność okresu przejściowego, to także czas na pokierowanie i wsparcie tych, którzy podążają nową ścieżką awansu w przepracowaniu.
W każdej edycji Strefy odpowiedzialna jestem za Strefę Rozwoju Osobistego, gdzie rozmawiamy o tym, co nas blokuje, czego się boimy, czyli o naszych blokadach, przekonaniach, nawykach i przyzwyczajeniach.
FAQ
Czy mogę wykupić dostęp na miesiąc?
Od XII edycji Strefy Rozwoju Nauczyciela zmieniliśmy zasady dostępu do platformy. Każdy nowy uczestnik Strefy ma możliwość dostępu również w opcji miesięcznej w ramach subskrypcji odnawialnej i sam decyduje kiedy zakończy udział w projekcie jakim jest Strefa Rozwoju Nauczyciela.
Wchodząc do Strefy na miesiąc otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych zgromadzonych w Strefie.
Czy mogę dołączyć do strefy w każdej chwili?
Nie, dostęp do Strefy Rozwoju Nauczyciela odbywa się raz na kwartał. Na kilka dni otwieramy drzwi do Strefy i tylko wówczas można dołączyć.
Czy dam radę przerobić wszystkie materiały?
Rekomendujemy zacząć pracę z materiałami, które są Ci najbardziej potrzebne w Twojej obecnej pracy. Należy się nastawić na kilkumiesięczną pracę. W jeden miesiąc raczej nie uda się odsłuchać wszystkich materiałów zgromadzonych w Strefie.
Co z materiałami, których nie zdążę wykorzystać?
W opcji subskrypcji odnawialnej masz możliwość samodzielnego decydowania jak długo chcesz z nami być, by wykorzystać potencjał znajdujących się w Strefie materiałów.
Nie mam Facebooka czy będę mogła/mógł korzystać z materiałów?
Tak, wszystkie treści wideo z facebookowej grupy są umieszczane na platformie w Strefie Rozwoju Nauczyciela. Platforma jest głównym miejscem dostępu do treści.
Co się stanie po wygaśnięciu dostępu do platformy?
Po wygaśnięciu dostępu do Strefy Rozwoju Nauczyciela tracisz dostęp do platformy i materiałów.
Warto wiec zadbać aby pobrać z zasobów Strefy wszystko to co może być przydatne do Twojej pracy zawodowej.
Do wszystkich webinarów przygotowane są także notatki pdf, możesz je pobrać i uzupełnić o własne zapiski.
Jakie dokładnie materiały otrzymam?
Zapisując się do Strefy Rozwoju Nauczyciela na miesiąc otrzymasz dostęp do spotkań webinarowych wymienionych poniżej.
Webinary – Awans zawodowy
- Jak przygotować się do rozpoczęcia stażu, przygotowania do zawodu, przepracowania na dyplomowanie?
- Jak szybko i sprawnie napisać sprawozdanie. Jakich błędów unikać.
- Co musisz wiedzieć o przepisach prawa oświatowego?
- Dokumentowanie działań w awansie.
- Awans na nauczyciela dyplomowanego. Nowa ścieżka awansu.
- Nauczyciel początkujący – mianowanie w przygotowaniu do zawodu.
- Awans zawodowy a obowiązki dyrektora, opiekuna stażu lub mentora.
- Jak przygotować się do rozpoczęcia stażu/przepracowania?
- Nauczyciel mentor – czyli kto?
- Zakończyłam staż – co dalej? Spotkanie dla nauczycieli mianowanych. Edycja 2022.
- Zakończyłam staż – co dalej? Spotkanie dla nauczycieli stażystów i kontraktowych. Edycja 2022.
- Jak z sukcesem zaprezentować dorobek zawodowy?
- 13 błędów których należy unikać przy pisaniu sprawozdania.
- Nauczycielu! Nie taki awans straszny, jak go malują. Mianowany na dyplomowanego.
- Nauczycielu! Nie taki awans straszny, jak go malują. Kontraktowy na mianowanego.
- Najczęściej popełniane błędy w sprawozdaniach po zakończeniu stażu.
- Awans zawodowy na nauczyciela mianowanego. Rozpoczęcie stażu.
- Zakończyłam staż – co dalej? Spotkanie dla nauczycieli mianowanych.
- Jak przygotować się do zakończenia stażu? Spotkanie dla nauczycieli mianowanych.
- Jak przygotować się do zakończenia stażu. Spotkanie dla nauczycieli kontraktowych.
- Jak szybko i sprawnie napisać sprawozdanie? Jakich błędów unikać.
- Jak przygotować się na spotkanie z komisją kwalifikacyjną lub egzaminacyjną
- Jak się zoragnizować, by dobrze przeprowadzić lekcję otwartą.
Webinary – Specjalne potrzeby edukacyjne
- Narzędziownik nauczyciela pracującego z uczniem ze SPE – pomysły nie tylko na zajęcia rewalidacyjne.
- Wspieranie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi z wykorzystaniem narzędzi multimedialnych.
- Pedagog specjalny – czyli kto? Wymagania kwalifikacyjne oraz zadania pedagoga specjalnego.
- Orientacja przestrzenna – pomysły do pracy z uczniem o specjalnych potrzebach
- Jak wspierać rodziców dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi?
- Jak pracować z uczniem z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym w szkole ogólnodostępnej?
- Dostosowanie wymagań edukacyjnych do potrzeb uczniów – jak się za to zabrać?
- Jak przygotować się do pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych?
- Narzędzia diagnostyczne przydatne w pracy nauczyciela.
- Warsztat pracy nauczyciela współorganizującego proces edukacyjny.
- Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – indywidualne formy pracy.
- Obowiązki w zakresie okresowej WOPFU, modyfikacja IPET.
- Nauczyciel współorganizujący – sposoby wsparcia uczniów w czasie edukacji zdalnej.
- Zajęcia rewalidacyjne – główne kierunki oddziaływań rewalidacyjnych.
- Pomoc psychologiczno-pedagogiczna – co warto powtórzyć?
- Specjalne potrzeby edukacyjne, a edukacja zdalna.
- Ewaluacja IPETu.
- Nauczyciel współorganizujący –wyzwania w edukacji zdalnej.
Webinary – Narzędzia multimedialne
- Jakie narzędzia multimedialne warto wykorzystać w pracy nauczyciela.
- Narzędzia multimedialne – Narzędziownik wspierający pracę nauczyciela w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, nauczyciela współorganizującego proces edukacyjny oraz pedagoga specjalnego.
- 6 trików w Canvie, które można wykorzystać w prezentacji.
- Promocja placówki w mediach społecznościowych – czy jest nam to potrzebne?
- Edukacja zdalna – gdzie umiejscowić ją w sprawozdaniu?
- Jakie są Twoje kompetencje cyfrowe, nauczycielu?
- Jak przeprowadzić e-uroczystości szkolne.
- Bezpieczeństwo w edukacji zdalnej.
- Narzędzia multimedialne w pracy nauczyciela.
Webinary – Warsztat pracy nauczyciela
- Jak rozpoznawać potrzeby rozwojowe uczniów? Jak umiejętnie na nie reagować?
- “Poproszę red crayon” czyli o metodzie CLIL w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.
- Dziecko zmyka zza stolika – pomysły na twórcze aktywizowanie dziecka.
- Zostanę wychowawcą klasy – co to oznacza w praktyce?
- Agresja i przemoc rówieśnicza, a przepisy prawa oświatowego.
- Metody, środki, formy pracy. Indywidualizacja procesu edukacyjnego.
- Lekcja otwarta – jako jedna z form doskonalenia zawodowego nauczycieli.
- Doskonalenie warsztatu pracy nauczyciela – poprawność merytoryczna prowadzonych zajęć.
- Podstawa programowa, a program nauczania.
- Samoocena pracy nauczyciela – czy jest ważna, czy jest w awansie potrzebna?
- 7 skutecznych kroków do realizacji lekcji otwartej.
- Projekty, programy, innowacje.
- Zostanę wychowawcą klasy – obowiązki i zadania.
- Lapbook – czym jest i do czego w edukacji może się przydać?
- Kompetencje kluczowe w przedszkolu i szkole.
- Metody aktywizujące w przedszkolu.
- Jak motywować uczniów do pracy?
- Metody aktywizujące w pracy z dziećmi.
- O innowacjach pedagogicznych z pasją i zaangażowaniem.
Webinary – Funkcjonowanie szkoły / placówki / przedszkola
- Nauczanie zdalne w roku szkolnym 2022/2023.
- Co musisz wiedzieć o nadchodzących zmianach w Karcie Nauczyciela?
- Akty prawne – jak poruszać się w ISAP?
- Co nauczyciel w awansie powinien wiedzieć na temat programu wychowawczo-profilaktycznego szkoły?
- Świetlica szkolna – o czym nauczyciel w awansie powinien wiedzieć?
- Co nauczyciel w awansie powinien wiedzieć na temat samorządu uczniowskiego.
- Co nauczyciel w awansie powinien wiedzieć na temat szkolnego wolontariatu.
- Co nauczyciel w awansie powinien wiedzieć na temat Rady Rodziców.
- Wewnątrzszkolne akty prawne.
- Kompetencje Rady Pedagogicznej.
Webinary – Monika Wrona
- [Warsztat pracy nauczyciela] Sztuka uczenia się jako jedna z kluczowych kompetencji XXI wieku
Webinary – Dorota Lubas
- [Specjalne potrzeby edukacyjne] Jak pracować z uczniem z dysleksją?
- [Warsztat pracy nauczyciela] Jak prowadzić zajęcia profilaktyczne na lekcjach wychowawczych.
- [Narzędzia multimedialne] Jak minimalizować zmęczenie cyfrowe u dzieci i młodzieży?
Otrzymasz także:
1. Dostęp do kursu „O prawie oświatowym z pasją i zaangażowaniem”.
2. Dostęp do programów realizowanych przez edukatorów zaproszonych do współpracy W Strefie Rozwoju Nauczyciela.( o programach możesz przeczytać w opisie powyżej)
3. Dostęp do grupy na facebooku, gdzie odbywają się strefowe spotkania online.
4. Dostęp do #strefowegoawansTv, czyli nagrań z poniedziałkowych spotkań ze Strefowiczkami.
5. Dostęp do artykułów oraz dostęp do materiałów z czterech edycji wyzwań.
6. Dostęp do spotkań ze Strefowiczkami w ramach pokoju otwartego. ( spotkania na żywo w czasie rzeczywistym)
7. Dostęp do materiałów i nagrań z I i II Ogólnopolskiej Konferencji Strefy Rozwoju Nauczyciela, która odbyła się w październiku 2022 roku oraz maju 2023 roku.
Mam kilka webinarów. Co w takiej sytuacji?
Wiesz, że warto było w nich uczestniczyć. Otrzymujesz dostęp do pozostałych webinarów oraz spotkań na żywo. Nie będziesz już musiała kupować dostępów do nowych webinarów, bo na czas przynależności do Strefy masz je w pakiecie.
Kiedy mogę dołączyć do strefy?
Raz na kwartał roku. Kolejne zapisy ruszają na początku czerwca 2024 roku.
Jak mogę zrezygnować z Miesięcznej subskrypcji?
Z subskrypcji miesięcznej można zrezygnować w każdej chwili, wchodząc w KONTO KURSANTA, subskrypcje zobacz. Wchodzimy w oczekująćą subskrypcję i wciskamy przycisk – ANULUJ. Użytkownik traci wówczas możliwość korzystania ze świadczeń realizowanych w ramach Subskrypcji następnego dnia po upływie Okresu Dostępu.
Od czego zacząć naukę?
Każdy pracuje w swoim tempie, każdy ma inne palące potrzeby i tematy do przepracowania. Raz w miesiącu będę podpowiadała, co warto przerobić w danym miesiącu. Będziemy też omawiać Wasze wątpliwości, odpowiadać na pytania w czasie naszych Strefowych spotkań na żywo.
Ile kosztuje dostęp do strefy?
Cena w XIII edycji Strefy Rozwoju Nauczyciela ulega zmianie.
Możesz wykupić dostęp próbny na trzy dni za 9,90 zł. Po upływie trzech dni, pobrana zostanie opłata w wysokości 99 zł za miesięczny okres dostępu. Opłata będzie pobierana co miesiąc, aż do momentu rezygnacji z subskrypcji przez uczestnika.
Jak to zrobić wyjaśniłam w jednym z pytań powyżej.Możesz wybrać opcję dostępu na trzy miesiące, płatne z góry. Opłata za okres trzech miesięcy wynosi 399 zł.
Możesz wypupić dostęp na sześć miesięcy, płatne z góry. Opłata za okres sześciu miesięcy wynosi 599zł.
Możesz wykupić dostęp na 12 miesięcy, płatne z góry. Opłata za okres 12 miesięcy wynosi 799 zł.
Czy dostanę fakturę na szkołę?
Tak, podczas zamówienia wpisz dane placówki.
Jeżeli potrzebujesz fakturę z terminem płatności, napisz do nas na strefa@anetaszostak.pl
Czy to mi się opłaci?
Wchodząc do Strefy, zapłacisz tylko ułamek sumy jaką byś zapłaciła/zapłacił za wszystkie materiały kupione osobno.
Oprócz tego dostaniesz zniżkę na zakupy na stronie sklep.anetaszostak.pl
Dołącz do XIII edycji Strefy Rozwoju Nauczyciela.
Napisz do nas jeśli potrzebujesz faktury na placówkę.
strefa@anetaszostak.pl