Planer, kalendarz a może………awansownik 

Zbliża się nowy rok, czas wyznaczania celów, planowania działań. Od jakiegoś już czasu, w związku z tym planowaniem chodzi mi „po głowie” pomysł stworzenia dodatkowego narzędzia przydatnego Wam w jeszcze lepszym planowaniu, działaniu i notowaniu wszystkich Waszych poczynań w awansie.

I własnie przechodzę od planowania do działania, tworząc dla Was AWANSOWNIK

Dziś zdradzę Wam co znajdziecie w zawartości AWANSOWNIKA oprócz niezwykłego kalendarza?

Prace nad zawartością jeszcze trwają. Uchylę jednak rąbka tajemnicy. 

A

znajdziesz Narzędzia pomocne w codziennej nauczycielskiej pracy

A

Będziesz mieć Możliwość zaplanowania szczegółowej listy zadań, powinności, działań.

A

znajdziesz przypominajki z datami w awansie

A

Otrzymasz listę narzędzi pomocnych przy opracowywaniu nowatorskich programów, innowacji czy innych podejmowanych działań.

Moim marzeniem jest, aby w styczniu 2019 roku planer ten trafił do Waszych rąk. Będzie wyjątkowy, gdyż da Wam możliwość planowania działań w dowolnym, wybranym przez Was momencie. Możecie więc, zaplanować jego zakup, nawet jeśli jesteście już w trakcie trwania stażu.

Tak wiec, aby nie przedłużać!

Jeśli chcesz otrzymać informację o ruszającej  przedsprzedaży- zapisz się już dziś. Gdy tylko doprecyzujemy szczegóły projektu i dokonamy wszelkich niezbędnych analiz, zamawiamy druk i ruszamy. Jeśli się zapiszesz, będzie nam łatwiej obliczyć przybliżoną ilość sztuk pierwszego druku. Oczywiście Twój zapis nie zobowiązuje Cię do zakupu. 

Pin It on Pinterest