Witaj!

Podobno strona o mnie powinna być z lekka nutą humoru, spróbuję wiec z humorem o sobie trochę napisać. Oby to tylko czarny humor nie był.

Kocham dzieci, kocham podróże, kocham psy.

Mój największy skarb w życiu prywatnym- dzieci, moje macierzyństwo jest odrobinę skomplikowane, a przemnożone jest przez pięć. W życiu zawodowym pedagog specjalny. Zawodowo czasami „schodzę na psy”, prowadząc z moją suczką Schilą uwielbiane przez dzieci zajęcia kynoterapeutyczne.

Życiowa optymistka, mimo chwilowych trudności życiowych nigdy się nie poddaję, lubię podejmować nowe wyzwania, realnie jednak oceniam rzeczywistość. Poprzeczkę stawiam sobie zawsze bardzo wysoko, gdyż nie lubię bylejakości! Przeczytałam ostatnio gdzieś w internecie, że jak poprzeczka jest wysoko, to przechodząc pod nia nie trzeba się schylać.

Nie tak dawno zakończyłam pewien etap pracy zawodowej.

 

Po dokonaniu wielu przemyśleń, podsumowań, przewartościowań życie podsunęło nowe możliwości i propozycje. Życie tak lubi wystawiać nas na próby.

Okazało się jednak szybko, że dzielenie się wiedzą z innymi, jest całkiem przyjemne i może być nowym ciekawym pomysłem na mnie. Bo to właśnie mi zaproponowano, abym w ramach szkoleń, kursów i wykładów podzieliła się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Postanowiłam wiec założyć własną działalność w swoim miejscu zamieszkania, a także spróbować sił online. I takim właśnie wyzwaniem i pierwszym krokiem w budowaniu siebie i swojej marki online jest dla mnie ten blog oraz moja działalność – Kapelusz z Kwiatami.

 

BLOG

Tworzę to miejsce z myślą o rodzicach, ze szczególnym uwzględnieniem rodziców dzieci z niepełnosprawnością intelektualną, gdyż uważam, iż ta grupa zasługuje na szczególną uwagę i wymaga ogromnego wsparcia.

Chcę także, aby mogli korzystać z mojej wiedzy nauczyciele, których uda mi się jakimś tematem zainteresować i zaprosić w moje skromne blogowe progi.

Z myślą o rodzicach i nauczycielach  przygotowuje cykl szkoleń i kursów zarówno w wersji stacjonarnej jak i online.

Chcę, aby było to także miejsce, w którym znajdziesz liczne porady, pomysły, przemyślenia jak kreatywnie spędzać czas ze swoimi bliskimi i jak budować poprawne relacje rodzic-dziecko, dziecko-nauczyciel.

 

CO JESZCZE WARTO O MNIE WIEDZIEĆ?

Jestem oligofrenopedagogiem, certyfikowanym praktykiem metody TOMATISA, trenerem profilaktyki pogryzień, certyfikowanym specjalistą- kynoterapeutą Polskiego Towarzystwa Kynoterapeutycznego, terapeutą rodzin.

Aby nie było zbyt laurkowo przyznam Ci się, że lubię adrenalinę i czasami, jeżdżę za szybko, skaczę z wysoka, jestem też strażakiem ochotnikiem.

Jeśli tym wpisem przekonałam Cię o tym, że czasami warto do mnie zajrzeć, to cieszę się bardzo.

SZKOLENIE W ZGORZELEC AUTYZM, NIE AUTYZM NOWY TERMIN 15- 16 WRZEŚNIA 2018 Zamknij

Pin It on Pinterest