Nauczycielko, nauczycielu

przygotowujesz się do spotkania z komisją egzaminacyjną lub kwalifikacyjną?

Zobacz co przygotowałam!

Witaj!

Stworzyłam to miejsce z myślą o nauczycielach, ze szczególnym uwzględnieniem nauczycieli pracujących z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, gdyż uważam, iż ta grupa zasługuje na szczególną uwagę i wymaga ogromnego wsparcia. Chce wspierać te własnie dzieci i robię to doskonaląc pracę nauczycieli w tym wzgledzie.

Chcę także, aby mogli korzystać z mojej wiedzy rodzice, których uda mi się jakimś tematem zainteresować i zaprosić w moje skromne blogowe progi.

Chcę stworzyć tu miejsce, w którym znajdziesz liczne porady, pomysły, przemyślenia jak kreatywnie spędzać czas ze swoimi bliskimi i jak budować poprawne relacje rodzic-dziecko, dziecko-nauczyciel, nauczyciel-rodzic.

Artykuły

Laptopy dla nauczycieli

Laptopy dla nauczycieli

Laptop dla nauczycieli Z racji tego, że dużo pytań wątpliwości i złej energii krąży wokół bonów na laptopy dla nauczycieli, to spróbuję to odczarować trochę, by z tej złej energii zbyt szybko się Wam one nie psuły. Temat laptopów pojawił się z chwilą wejścia w życie...

czytaj dalej
Z całego serca życzę Ci.

Z całego serca życzę Ci.

Nowy Rok na dobre rozgościł się już w naszych domach. To chyba dobry czas, by Ci osobiście podziękować. W zeszłym roku też to robiłam, niech wiec będzie to taki nasz rytuał noworoczny. Teks podziękowań bardzo podobny, bo to co chcę ci przekazać jest nadal aktualne,...

czytaj dalej

Pin It on Pinterest